خطا سرویس Service Error

خطا سرویس Service Error

فهرست مطالب

زمان مطالعه: 2 دقیقه

خطا سرویس Service Error :

 

خطا سرویس که بصورت Service Error نمایش داده میشود بیان کننده بروز یک ایراد فنی در پرینتر است که میتواند بصورت بروز یک خطا موقت یا یک مشکل اساسی در پرینتر باشد که در هر دو صورت باعث میشود تا پرینتر از دسترس خارج شده و دستورات چاپ را اجرا نکند.

خطا سرویس Service Error

در صورتی که با خطا سرویس یا Service Error مواجه شدید در ابتدا لازم است تا پرینتر را خاموش و کابل برق آن را جدا کنید و برای مدت 20 دقیقه پرینتر را در همین حالت رها کرده سپس پرینتر را راه اندازی نمایید. در صورتی که خطا سرویس برای یک عامل موقت باشد با این اقدام باید مشکل برطرف شده و پرینتر آماده به کار شود.

خطا سرویس Service Error

 

در زمان بروز خطا موقت در حقیقت خازن DC کنترولر باید تخلیه الکتریکی شود تا بتواند مشکل را برطرف کند، و این مدت زمان 20 دقیقه به این منظور است تا به خازن اجازه تخلیه کامل را بدهد.

 

در صورتی که خطا ادامه پیدا کرد علت ایجاد خطا میتواند یکی از عوامل مشکل در برد AC پاور – خرابی،شکستگی یا گیر کردن چرخدنده سر فیوزینگ – مشکل در لامپ هالوژن یا هیتر المنت فیوزینگ – مشکل در فیوز حرارتی یا سنسور های حرارتی فیوزینگ و ایراد در برد پاور است.

 

برای اطمینان از سلامت هر کدام از موارد عنوان شده باید تک تک آنها بصورت جدا گانه مورد بررسی قرار بگیرند. به همین منظور بهتر است تا پرینتر خود را به یک کارشناس پرینتر بسپارید تا بتواند تمامی آزمایش های لازم را انجام داده و مشکل را شناسایی و رفع کند. به همین منظور کارشناسان مرکز خدمات کهن آمادگی دارند در هر زمان که شما تمایل دارید به یاری شما بشتابند.

مرکز خدمات کهن

باتوجه به حضور کارشناسان و متخصصین فنی کارآزموده در مجموعه افتخار داریم تا یکی از با کیفیت ترین سرویس ها و خدمات در زمینه تعمیر و سرویس پرینتر، اسکنر و ماشینهای اداری برندهای HP – CANON– EPSON – BROTHER– SAMSUNG و… را به مشتریان محترم ارایه نماییم .

 

مرکز خدمات سرویس کهن  OldService در ضمینه خدمات و پشتیبانی قطعات الکترونیک و ماشین های اداری در خدمت شما میباشد. فقط کافیست تا با کارشناس ما ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را بیان کنید. تمام تلاش ما در این است که بتوانیم در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را برای شما فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *