خطا E 21 یا خطا Print Overrun

فهرست مطالب

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

خطا E 21 یا خطا Print Overrun :

 

خطا E 21 نشان دهنده سنگین بودن دستورات چاپ در پرینتر است.

 

 

خطا E 21 یا خطا Print Overrun نشان دهنده آن است که دستورات چاپ ارسالی به پرینتر دارای حجم بالا بوده یا پیچیدگی هایی را شامل میشود که پرینتر نمیتواند آنها را تجزیه و تحلیل کند. این پیچیدگی ها میتواند شامل استفاده از یک سری فونت ها یا الگوهایی باشند که برای پرینتر تعریف نشده است.

 

راه حل :

در صورت برخورد با خطا E 21 یا خطا Print Overrun لازم است تا دستورات درون صف پرینت را حذف کرده و پرینتر را خاموش و روشن کنید. سپس فایل چاپی را بررسی کنید و در صورت امکان آن را به چند بخش مجزا تبدیل کرده و بصورت جدا گانه اقدام به پرینت کنید.

 

مرکز خدمات کهن

باتوجه به حضور کارشناسان و متخصصین فنی کارآزموده در مجموعه افتخار داریم تا یکی از با کیفیت ترین سرویس ها و خدمات در زمینه تعمیر و سرویس پرینتر، اسکنر و ماشینهای اداری برندهای HP – CANON– EPSON – BROTHER– SAMSUNG و… را به مشتریان محترم ارایه نماییم .

 

مرکز خدمات سرویس کهن  OldService در ضمینه خدمات و پشتیبانی قطعات الکترونیک و ماشین های اداری در خدمت شما میباشد. فقط کافیست تا با کارشناس ما ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را بیان کنید. تمام تلاش ما در این است که بتوانیم در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را برای شما فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *