خطا E 22 یا خطا تنظیمات درگاه

خطا E 22 یا خطا تنظیمات درگاه

فهرست مطالب

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

خطا E 22 یا خطا تنظیمات درگاه :

 

خطا E 22 یا خطا تنظیمات درگاه بیانگر خطا در تنظیمات درگاه ورودی یا درگاه خروجی پرینتر یا کامپیوتر است. برای این مشکل باید تنظیمات درگاه را بررسی و آن را درست کرد.

خطا E 22 یا خطا تنظیمات درگاه

خطا E22 بصورت خطا های I/O Config Error یا Par I/O Error یا  MIO Error نیز نمایش داده میشود.

 

در صورت برخورد با خطا E 22 یا خطا تنظیمات درگاه ابتدا کابل رابط را بررسی کنید و از سلامت و اتصال صحیح دوسر کابل اطمینان حاصل کنید.

همچنین ذر برخی موارد مشاهده شده که خاموش بودن کامپیوتر متصل به پرینتر باعص بروز خطا گردیده است.

 

نویز های محیطی و همچنین سیگنال های نامناسب پرینتر  یا کامپیوتر میتواند باعث بروز خطا E 22 یا خطا تنظیمات درگاه بشود. برای این منظور حتما از کابل های با کیفیت و دارای استاندارد  IEEE 1284 استفاده کنید و مسیر کابل را نیز به نحوی قرار دهید که از جریانات فشار قوی و همچنین کابل های برق متناوب دور باشد.

 

 

مرکز خدمات کهن

باتوجه به حضور کارشناسان و متخصصین فنی کارآزموده در مجموعه افتخار داریم تا یکی از با کیفیت ترین سرویس ها و خدمات در زمینه تعمیر و سرویس پرینتر، اسکنر و ماشینهای اداری برندهای HP – CANON– EPSON – BROTHER– SAMSUNG و… را به مشتریان محترم ارایه نماییم .

 

مرکز خدمات سرویس کهن  OldService در ضمینه خدمات و پشتیبانی قطعات الکترونیک و ماشین های اداری در خدمت شما میباشد. فقط کافیست تا با کارشناس ما ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را بیان کنید. تمام تلاش ما در این است که بتوانیم در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را برای شما فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *