خطا E 24 یا خطا حافظه کار پر است Job Memory Full

فهرست مطالب

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

خطا E 24 یا خطا حافظه کار پر است :

 

فرایند چاپ یک فرایند بسیار پیچیده است. همچنین فرایند چاپ به سادگی قابل پردازش نیست و برای این منظور پردازنده های قوی با حافظه های بسیار قوی و با سرعت مورد نیاز است.

 

خطا E 24 یا خطا حافظه کار پر است Job Memory Full

 

پرینتر های لیزری، پرینتر های صفحه ای هستند به ین منظور که در پرینتر های لیزری قبل از اقدام به چاپ تمام پردازش صفحه چاپ باید انجام بشود تا در میانه چاپ هیچگونه اختلال یا مشکلی پیش نیاید.

در این بین زمانی ممکن است اختلالی رخ داده یا حجم فایل پردازش شده به قدری بالا برور که حتفظه پرینتر کم بیاید، در این زمان خطا E 24 یا خطا حافظه کار پر است که بصورت Job Memory Full نمایش داده میشود مشاهده میشود.

در صورت برخورد با خطا E 24 یا خطا حافظه کار پر است باید فایل مورد نظر را ساده تر کرده یا ان را به چند بخش مجزا تبدیل کنیم و بصورت جداگانه اقدام به چاپ آنها کنیم.

 

همچنین میتوانید مقدار جدول ها، چارت ها، نوع فونت ها یا حجم صفحات را کم کنیم تا پردازش آن ساده تر و حجم پردازش نیز کاهش یابد.

 

مرکز خدمات کهن

باتوجه به حضور کارشناسان و متخصصین فنی کارآزموده در مجموعه افتخار داریم تا یکی از با کیفیت ترین سرویس ها و خدمات در زمینه تعمیر و سرویس پرینتر، اسکنر و ماشینهای اداری برندهای HP – CANON– EPSON – BROTHER– SAMSUNG و… را به مشتریان محترم ارایه نماییم .

 

مرکز خدمات سرویس کهن  OldService در ضمینه خدمات و پشتیبانی قطعات الکترونیک و ماشین های اداری در خدمت شما میباشد. فقط کافیست تا با کارشناس ما ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را بیان کنید. تمام تلاش ما در این است که بتوانیم در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را برای شما فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *