خطا E 43 یا خطا عدم تطابق در برد فرمتر OPT INTERFACE Error

فهرست مطالب

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

خطا E 43 یا خطا عدم تطابق در برد فرمتر :

 

خطا E 43 یا خطا عدم تطابق در برد فرمتر که بصورت   نمایش داده میشود بیان کننده بروز اختلال عدم تطابق در یکی از قطعات (مانند کارت شبکه یا دیگر کارت های ورودی) با برد اصلی پرینت که با عنوان برد فرمتر (Formatter) شناسایی مشود است.

خطا E 43 یا خطا عدم تطابق در برد فرمتر OPT INTERFACE Error

 

در صورتی که اخیرا یک کارت به پرینتر اضافه کرده اید و خطا E 43 یا خطا عدم تطابق در برد فرمتر یا OPT INTERFACE Error را مشاهده میکنید لازم است تا آن را جدا کنید و مجددا پرینتر را راه اندازی کنید، در صورت برطرف شدن خطا میتوان این نتیجه را دریافت کرد که کارت جدید با پرینتر شما همخوانی ندارد.

 

در صورت اطمینان از سلامت و مطابقت کارت با مدل پرینتر خود، بطور مثال نصب نمونه همین مدل کارت در پرینتر مشابه و جواب گرفتن از آن لازم است تا خشاب تعبیه شده در پرینتر برای اتصال کارت را بررسی کنید، ممکن است تا کانکتور ها آسیب دیده باشند یا نتوانند به درستی اتصال برقرار کنند و همین امر باعث بروز خطا E 43 یا خطا عدم تطابق در برد فرمتر گردد.

 

 

مرکز خدمات کهن

باتوجه به حضور کارشناسان و متخصصین فنی کارآزموده در مجموعه افتخار داریم تا یکی از با کیفیت ترین سرویس ها و خدمات در زمینه تعمیر و سرویس پرینتر، اسکنر و ماشینهای اداری برندهای HP – CANON– EPSON – BROTHER– SAMSUNG و… را به مشتریان محترم ارایه نماییم .

 

مرکز خدمات سرویس کهن  OldService در ضمینه خدمات و پشتیبانی قطعات الکترونیک و ماشین های اداری در خدمت شما میباشد. فقط کافیست تا با کارشناس ما ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را بیان کنید. تمام تلاش ما در این است که بتوانیم در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را برای شما فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *