خطا E 55 یا خطا ارتباط داخلی Internal Communication Problem

خطا E 55 یا خطا ارتباط داخلی Internal Communication Problem

فهرست مطالب

زمان مطالعه: 2 دقیقه

 خطا ارتباط داخلی :

 

خطا ارتباط داخلی که بصورت Internal Communication Problem در پرینتر نمایش داده میشود به دلیل بروز اختلال داخلی پرینتر بروز میکند.

خطا ارتباط داخلی با خطا Internal Communication Problem در زمان راه اندازی پرینتر رخ میدهد و دلیل اصلی آن بروز اختلال در دریافت داده ها در برد DC کنترولر پرینتر است.

خطا E 55 یا خطا ارتباط داخلی Internal Communication Problem

 

در صورتی که در زمان راه اندازی پرینتر داده های دریافتی در برد DC کنترولر داده های درست و مورد شناسایی نباشد، پرینتر با اختلال مواجه شده و برای بروز این اختلال خطا ارتباط داخلی با خطا Internal Communication Problem را نمایش میدهد.

برای رفع خطا ارتباط داخلی با خطا Internal Communication Problem لازم است تا کانکتور های برد DC کنترولر را بررسی کنید و در صورت مشاهده مشکل آن را درست کرده و مجددا پرینتر را راه اندازی کنید.

در صورتی که هیچ مشکلی مشاهده نشد یا بعد از برررسی همچنان خطا ارتباط داخلی با خطا Internal Communication Problem وجود دارد لازم است تا پرینتر به یک متخصص نشان دهید تا بتواند برد DC کنترولر را بررسی کند. ممکن است برد DC کنترولر آسیب دیده باشد یا دچار اختلال شده باشد.

با توجه به اینکه بررسی برد DC کنترولر یک فرایند پیچیده و زمان بر است امکان این کار در محل کاربر وجود نداشته و حتما لازم است تا پرینتر به مرکز خدمات انتقال یابد.

 

مرکز خدمات کهن

باتوجه به حضور کارشناسان و متخصصین فنی کارآزموده در مجموعه افتخار داریم تا یکی از با کیفیت ترین سرویس ها و خدمات در زمینه تعمیر و سرویس پرینتر، اسکنر و ماشینهای اداری برندهای HP – CANON– EPSON – BROTHER– SAMSUNG و… را به مشتریان محترم ارایه نماییم .

 

مرکز خدمات سرویس کهن  OldService در ضمینه خدمات و پشتیبانی قطعات الکترونیک و ماشین های اداری در خدمت شما میباشد. فقط کافیست تا با کارشناس ما ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را بیان کنید. تمام تلاش ما در این است که بتوانیم در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را برای شما فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *