خطا E 56 یا خطا تنظیم دکمه خروجی در حالت دوطرفه

تنظیم دکمه خروجی در حالت دوطرفه Output Selector Knob not in Duplex Position

فهرست مطالب

زمان مطالعه: 2 دقیقه

تنظیم دکمه خروجی در حالت دوطرفه Output Selector Knob not in Duplex Position :

 

خطا E 56 یا خطا تنظیم دکمه خروجی در حالت دوطرفه Output Selector Knob not in Duplex Position

 

در بعضی ازمدل های پرینتر خروجی برگه چاپ شده دو سینی مجزا دارد. برای چاپ یک برگه میتوانید از هرکدام از خروجی ها بسته بع نیاز برگه ای که قرار است چاپ بشود دکمه خروجی را در هر کدام از آنها تنظیم کنید.

خطا E 56 یا خطا تنظیم دکمه خروجی در حالت دوطرفه Output Selector Knob not in Duplex Position

 

در این پرینتر ها برای چاپ برگه بصورت دو طرفه باید دکمه خروجی را در سینی خروجی مخصوص به آن تنظیم کنید تا بتواند برگه را برای چاپ طرف دوم دوباره وارد پرینتر بکند.

 

در صورتی که دکمه چاپ را در حالت دو طرفه قرار ندهید برای چاپ برگه ای که دستور چاپ دوطرفه دارد، پرینتر به شما خطا E 56 یا خطا تنظیم دکمه خروجی در حالت دوطرفه را میدهد.

 

خطا E 56 یا خطا تنظیم دکمه خروجی در حالت دوطرفه که بصورت  Output Selector Knob not in Duplex Position نمایش داده میشود به همین معنی است که دکمه خروجی برگه را در حالت سینی خروجی برای چاپ دوطرفه قرار نداده اید.

 

برای رفع  خطا Output Selector Knob not in Duplex Position یا خطا تنظیم دکمه خروجی در حالت دوطرفه فقط کافیست تا اهرم خروجی سینی پرینتر را جابجا کرده و آن را در حالت سینی خروجی دوطرفه قرار دهید.

 

مرکز خدمات کهن
Output Selector Knob not in Duplex Position

باتوجه به حضور کارشناسان و متخصصین فنی کارآزموده در مجموعه افتخار داریم تا یکی از با کیفیت ترین سرویس ها و خدمات در زمینه تعمیر و سرویس پرینتر، اسکنر و ماشینهای اداری برندهای HP – CANON– EPSON – BROTHER– SAMSUNG و… را به مشتریان محترم ارایه نماییم .

 

مرکز خدمات سرویس کهن  OldService در ضمینه خدمات و پشتیبانی قطعات الکترونیک و ماشین های اداری در خدمت شما میباشد. فقط کافیست تا با کارشناس ما ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را بیان کنید. تمام تلاش ما در این است که بتوانیم در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را برای شما فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *