خطا E 60 یا بروز خطا در برد فرمتر Defective Formatter

خطا E 60 یا بروز خطا در برد فرمتر Defective Formatter

فهرست مطالب

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بروز خطا در برد فرمتر یا Defective Formatter Error :

 

خطا E 60 یا بروز خطا در برد فرمتر که بصورت Defective Formatter نمایش داده میشود، به معنی معیوب بودن برد فرمتر است.

خطا E 60 یا بروز خطا در برد فرمتر Defective Formatter

 

در زمان بروز خطا در برد فرمتر پرینتر با نمایش خطا Defective Formatter به کاربر اعلام میکند که در غفرایند دهده های برد فرمتر اختلالی رخ داده است و برد به درستی فرایند داده ها را مدیریت نمیکند. در این زمان باید برد فرمتر پرینتر توسط کارشناس الکترونیک پرینتر بررسی گردد. در بسیاری از مواقع بروز خطا در برد فرمتر قابل رفع و تعمیر است، کانفیگ مجدد و بیک کردن برد میتواند در مواقع بسیاری  منجر به رفع مشکل شود.

فرایند بررسی و تحلیل و رفع مشکل در برد های الکتریکی ، یک فرایند پیچیده و زمانبر است، به همین منظور بررسی و رفع مشکل بروز خطا در برد فرمتر نیز از این قضیه مستثنی نبوده و کابر باید بتواند برای چند روز زمان را برای بررسی این مشکل لحاظ کند.

در صورتی که پس از بررسی های صورت گرفته توسط کارشناس الکترونیک برد غیر قابل برگشت شناسایی شد یا مدت زمان کافی برای این اقدام وجود ندارد، میتوانید نسبت به تعویض برد اقدام کرده و یک برد فرمتر جدید جایگزین کنید.

ساده ترین اقدام برای رفع خطا E 60 یا بروز خطا در برد فرمتر که بصورت Defective Formatter نمایش داده میشود تعویض برد فرمتر و جایگزینی آن باید برد فرمتر سالم است.

مرکز خدمات کهن

باتوجه به حضور کارشناسان و متخصصین فنی کارآزموده در مجموعه افتخار داریم تا یکی از با کیفیت ترین سرویس ها و خدمات در زمینه تعمیر و سرویس پرینتر، اسکنر و ماشینهای اداری برندهای HP – CANON– EPSON – BROTHER– SAMSUNG و… را به مشتریان محترم ارایه نماییم .

 

مرکز خدمات سرویس کهن  OldService در ضمینه خدمات و پشتیبانی قطعات الکترونیک و ماشین های اداری در خدمت شما میباشد. فقط کافیست تا با کارشناس ما ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را بیان کنید. تمام تلاش ما در این است که بتوانیم در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را برای شما فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *