خطا E 67 یا خطا PCA در برد فرمتر یا Defective formatter PCA

خطا E 67 یا خطا PCA در برد فرمتر یا Defective formatter PCA

فهرست مطالب

زمان مطالعه: 2 دقیقه

خطا PCA در برد فرمتر یا Defective formatter PCA :

 

خطا E 67 یا خطای PCA در برد فرمتر در حقیقت بیان کننده بروز خطا در برد اصلی پرینتر است و به صورت خطا Defective formatter PCA نمایش داده میشود.

خطا E 67 یا خطا PCA در برد فرمتر یا Defective formatter PCA

 

خطا PCA در برد فرمتر یا Defective formatter PCA در حقزقت بیان کننده مشکل عملیاتی در فرایند برد فرمتر است که این مشکل میتواند به دلیل تنظیمات نرم افزاری اتفاق افتاده باشد یا آنکه آسیب سخت افزاری ایجاد شده باشد.

 

اولین اقدام در زمان مواجهه با خطا PCA در برد فرمتر یا Defective formatter PCA آن است که تنظیمات پرینتر را به تنظیمات کارخانه باز گردانید. برای این منظور وارد بخش تنظیمات پرینتر شده و در منو Services گزینه Restore to Default Setting یا گزینه Reset To Factory را انتخاب کنید.

 

خطا E 67 یا خطا PCA در برد فرمتر یا Defective formatter PCA

 

همچنین تمام اتصالات اضافه ای که به برد اصلی یا برد فرمتر متصل هستند میتواند باعث بروز خطا PCA در برد فرمتر یا Defective formatter PCA شوند. هنگامی که کاربر یک قطعه یا یک سیستم را به برد فرمتر پرینتر متصل میکند، چنانچه قطعه متصل شده به برد اصلی مرتبا برای برد ارسال سگنال یا پالس های نا مناسب داشته باشد ویا آنکه قطعه متصل شده معیوب بوده و برد موتبا درگیری واکشی اطلاعات باشد، میتوانید باعث بروز اختلال در قرایند کارکرد برد فرمتر شود.

 

در این زمان پرینتر نمیتواند به درستی کار کرده و خطا E 67 یا خطا PCA در برد فرمتر یا Defective formatter PCA را نمایش میدهد. در این زمان برای رفع مشکل برد فرمتر و به منظور رفع خطا باید تمام اتصالات برد فرمتز را به حالت پیشفرض بازگردانید تا مانع بروز مشکل در فراید کارکرد پرینتر شود.

 

 

 

در صورتی که با انجام ریست کردن اتصالات و همچنین بازگزداندن تنظیمات نرم افزاری به حالت پیش فرض همچنان خطا PCA در برد فرمتر یا Defective formatter PCA نمایش داده میشود لازم ایت تا برد فرمتر را به یک کارشناس الکترونیک نشان دهدید تا آن را بررسی کند. ممکن است لازم باشد برد فرمتر را تعویض کنید. برای این منظور باید یک برد جدید خریداری کرده و آن را به جای برد معیوب نصب کنید.

 

مرکز خدمات کهن

باتوجه به حضور کارشناسان و متخصصین فنی کارآزموده در مجموعه افتخار داریم تا یکی از با کیفیت ترین سرویس ها و خدمات در زمینه تعمیر و سرویس پرینتر، اسکنر و ماشینهای اداری برندهای HP – CANON– EPSON – BROTHER– SAMSUNG و… را به مشتریان محترم ارایه نماییم .

 

مرکز خدمات سرویس کهن  OldService در ضمینه خدمات و پشتیبانی قطعات الکترونیک و ماشین های اداری در خدمت شما میباشد. فقط کافیست تا با کارشناس ما ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را بیان کنید. تمام تلاش ما در این است که بتوانیم در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را برای شما فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *