درباره ما

مطالب بیان شده در صفحه درباره ما معمولا تلاشی است در راستای اعتماد سازی برای بازدید کنند گان و مشتریان و از این منظر بسیار نیکوست. ولی گاهی متاسفانه بسیاری در تلاشند تا به هر قیمتی به این مهم دست بیابند .

 بهر حال از آنجا که اعتقاد واقعی ما بر آنست که در نهایت این کیفیت، روند انجام کار ، اخلاق مداری و انصاف کارشناسان یک مجموعه هست که حرف آخر را می زند بر آن شدیم تا به ارایه مختصری در این رابطه بسنده نموده و امیدوار باشیم بتوانیم در عمل بهترین خدمات را به مشتریان محترم ارایه نماییم .

 لذا خیلی خلاصه برای شما بیان می نماییم که ،داستان ما از انجا شروع می‌شه که در سال 1399 تعدادی از دوستان کارشناس و متخصص در زمینه‌های مختلف نصب و راه‌اندازی و تعمیر دستگاه‌ها و ماشین‌های اداری که اغلب سالها به‌صورت متفرقه در شرکتهای بزرگ اداری ارایه خدمات نموده و تجارب ارزنده‌ای کسب کرده بودند دور هم جمع شدند و مجموعه old service را به وجود آوردند، تا بتونن در بستری مناسب خدمات خودشان را در قالب یک مجموعه از تخصص های مختلف به هم‌وطنان عزیز ارائه کنند .

 

درباره ما

 

زمینه‌های کاری این مجموعه شامل موارد زیر  است که امیدواریم با رعایت حقوق مشتریان و مراجعه‌کنندگان گرامی به بهترین نحو و در حداقل زمان و مناسب‌ترین هزینه در اختیار ایشان قرار دهیم

 نصب و راه اندازی انواع پرینتر و اسکنر و پلاتر 

 تعمیرات تخصصی انواع دستگاههای اداری بویژه پرینتر و اسکنر ها 

 تهیه و فروش قطعات مورد نیاز دستگاهها 

 نصب و راه اندازی سیستم 

طراحی و پشتیبانی وب سایت

آموزش نصب و تعمیر و روشهای نگهداری انواع ماشینهای اداری

سرویس های دوره ای و روشهای نگهداری انواع ماشینهای اداری

درباره ما
نصب و راه اندازی دستگاههای اداری ، پرینتر اسکنر و ....
نصب و راه اندازی 90%
تهیه و فروش قطعات
فروش قطعات 82%
تعمیرات تخصصی پرینتر و اسکنر و ....
تعمیرات 88%
راه اندازی و نصب WIFI
WI FI 96%
طراحی و پشتیبانی وب سایت
طراح وب 85%