انواع  سرویس و خدمات  ارایه شده جهت ماشینهای اداری  به اختصار در این بخش توضیح داده شده است پیشنهاد می نماید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاره فنی رایگان با مشاورین old service  با شماره های مشخص شده تماس بگیرید

 
خدمات نصب و راه اندازی

خدمات نصب و راه اندازی

کارشناسان مجموعه آماده می باشند تا با استفاده از ایمن ترین نرم افزارهای لازم نسبت به نصب و راه اندازی دستگاههای پرینتر ، اسکنر ، و پلاتر شما بصورت حضوری یا آنلاین اقدام نمایند .
کافی است با شماره های اعلام شده تماس گرفته و در خواست خودتان را مطرح نمایید
در اسرع وقت و ترجیحا بصورت آنلاین درایورهای لازم برای شما تهیه و عملیات نصب با نظارت و همکاری شما انجام میگردد

مشاوره رایگان - 09370959500

تعمیرات تخصصی

خدمات تعمیرات تخصصی

تعمیر ماشینهای اداری در کارگاه و حسب نیاز در محل مشتری از خدماتی است که همکاران ما در را بطه با برندهای  برندهای HP – CANON– EPSON – BROTHER– SAMSUNGوسایر برندهای مطرح ارایه می نمایند .

  • تعمیر پاور فیش پرینتر
  • تعمیر فیوزینگ و هیتر پرینتر
  • تعمیر برد فرمتر پرینتر و اسکنر
  • تعمیر پیکاپ انواع پرینتر
  • تعمیرو یا تعویض بخش لیزر 
  • تعمیر و تعویض انواع چرخ دنده

تهیه و فروش قطعات

تهیه و فروش قطعات یدکی

در همه ماشینهای اداری قطعات فنی دستگاه دارای عمر مفید بوده و باید در زمان مناسب تعمیر و سرویس و یا تعویض گردند، تهیه و انتخاب قطعات با کیفیت کاری بسیار تخصصی هست که چنانچه توسط اشخاص نا آشنا انتخاب و خریداری و نصب گردند می توانند آسیب های جدی به دستگاه وارد نموده و موجبات اتلاف وقت و هزینه را برای کاربران محترم فراهم نمایند . بنابراین ضروری است به این مهم توجه دو چندان نموده و برای خرید این قطعات از کارشناسان و متخصصین مشورت و درخواست همکاری نمایند .

سرویس و خدمات

خدمات سرویس و نگهداری

ماشین های اداری از جمله پرینترها و اسکنرها از دستگاههایی هستند که پیوسته باید برای انجام کارهای حرفه ای قابل اعتماد و مهیا باشند، ودر این راستا همیشه بخشهای اداری در شرکتها تلاش دارند تا کوچک ترین ایرادات را برطرف نموده و بگونه ای عمل نمایند تا پرینت و اسکن نامه ها و اسناد اداری حتی برای دقایقی نیز با تاخیر مواجه نشوند . کوچکترین تعلل در این رابطه می تواند زحمات سالها تلاش یک مسیول اداری را با مخاطره مواجه نماید زمانی که چاپ یک سند اداری حساس بدلیل خرابی دستگاهها مقدور نباشد ، طبعا این میسر نخواهد شد مگر اینکه برای نگهداری مناسب، و سرویس های دوره ای آنها یک برنامه منظم دوره¬‌ای و پیشگیرانه داشته باشید . مجموعه old service با کادری مجرب افتخار دارد تا اعلام نماید آماده عقد قرارداد ارایه خدمات سرویس و نگهداری دوره ای انواع پرینتر و اسکنر ادا رات و شرکتها می باشد.

فنر ساعتی یا اسپیرال spiral

سرویس و تعمیر فنر ساعتی

از آنجا که در اسپیرال نصب شده در فرمان ماشینهایی که مجهز به ایربگ می باشند از برد و کابل فلت FFC استفاده گردیده است و مشابهت زیادی در تعمیرات برخی اجزای پرینتر با این قطعه وجود دارد . خوشبختانه ما در کهن سرویس این توانمندی را ایجاد کرده ایم تا همکاران کارشتاس قادر باشند انواع فنر ساعتی فرمان اتوموبیل را بصورت کامل سرویس و هر گونه ایراد را بر طرف نمایند .گاهی لازم است که کابل فلت سائیده شده با کابل مشابه تعویض گرددکه این مهم نیز به نحو شایسته در کهن سرویس انجام میگردد خواهشمند است در این رابطه اگر ابهامی وجود دارد با کارشتاسان ما مشورت نمایید .


۰۹۳۷۰۹۵۹۵۰۰

مشاوره رایگان