شرکت Epson

شرکت Epson

فهرست مطالب

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

شرکت Epson :

 

شرکت Epson

شرکت Epson یکی دیگر از شرکت های بسیار معروف و شناخته شده در زمینه قطعات الکترونیک و ماشین های اداری است که در 18 may  1942 راه اندازی شد وهم اکنون از زیر محموعه های شرکت Seiko است.

شرکت Epson

 

شرکت Epson اپسون یک شرکت ژاپنی است که در زمینه فناوری های کامپیوتری، اسکنر و پرینترها فعالیت گسترده داشته و میتوان به عنوان یکی از اصلی ترین شرکت های تولید کننده پرینتر معرفی کرد.

شرکت Epson در زمینه فناوری تولید پرینترهای جوهرافشان به عنوان قوی ترین و برترن برند شناخته میشد و با داشتن هد پرینت های با کیفیت و بسیار دقیق به عنوان بهترین بهترین برند دراین زمینه در ایران شناخته میشود.

 

شرکت Epson در زمینه ساخت لپتاپ، کامپیوتر رو میزی، ویدیو پروژکتور، ساعت، سیستم فروشگاهی، ربات ها و سیستم ها وابسته فعالیت میکند.

 

شرکت سیکو تجهیزات کامپیوتری و سیستم های الکترونیک دیجیتال خود را در قالب برند اپسون Epson به بازار روانه میکند و این شرکت را به عنوان یک شرکت بی رقیب در زمینه تجهیزات الکترونیکی کامپیوتری شناسایی میکند.

 

شرکت Epson

 

 

پشتیبانی:

(800) 533-3731

فروش:

(800) 463-7766

تجهیزات:

(800) 873-7766

فکس: اطلاعاتی در دسترس نیست
TDD: اطلاعاتی در دسترس نیست
وب سایت:

Epson official website

E-mail:

Epson support

نشانی:

EPSON Corporate Headquarters
3840 Kilroy Airport Way
Long Beach, CA 90806

سهم: این شرکت بصورت سهامی عام فعالیت میکند

 

 

شرکت خدمات سرویس کهن OldService در ضمینه خدمات و پشتیبانی قطعات الکترونیک و ماشین های اداری در خدمت شما میباشد. فقط کافیست تا با کارشناس ما ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را بیان کنید. تمام تلاش ما در این است که بتوانیم در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را برای شما فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *