شرکت Samsung

شرکت Samsung

فهرست مطالب

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

شرکت Samsung :

 

شرکت Samsung

شرکت Samsung یکی از شرکت های شناخته شده در بین تمام کاربران صنایع الکترونیک میباشد . شرکت سامسونگ در 1 مارچ سال 1938 توسط لی بینگ چول به عنوان یک شرکت بازرگانی شروع به کار کرد و در 30 سال نخست فعالیش را در زمینه های خدمات مالی و بیمه، مبادلات اوراق بهادر و خرده فروشی توسعه داد و در اواخر دهه 1960 وارد صنعت الکترونیک شد.

شرکت Samsung

 

شرکت Samsung امروزه یک شرکت چند ملیتی است که دارای چندین شرکت زیرشاخه است که میتوان از آن جمله به سامسونگ الکترونیک، سامسونگ لایف، سامسونگ فایر، سامسونگ موتور، سامسونگ CNDT و صنایع سنگین سامسونگ اشاره کرد.

شرکت Samsung یک شرکت کره ای است (کره جنوبی) که نقش بسیاری د توسعه اقتصادی، سیاسی، رسانه ای و فرهنگی این کشور ایفا کرده است. همچنین شرکت سامسونگ فعالیت گسترده ای را در صنایع تولید پرینتر و چاپ داراست و امروزه پرینتر های تولیدی این شرکت در تمام نقاط دنیا مورد استفاده قرار میگیرند.

پرینترهای سامسونگ از نظر موغوبیت و کاراریی در بازار مورد تایید بوده ولی به عنوان برتربن برند در این زمینه محسوب نمیشوند و در رده میانی قرار دارند. همچنین از نظر رده  قیمتی نیز در رده متوسط هستند.

 

مرکز خدمات سرویس کهن  OldService در ضمینه خدمات و پشتیبانی قطعات الکترونیک و ماشین های اداری در خدمت شما میباشد. فقط کافیست تا با کارشناس ما ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را بیان کنید. تمام تلاش ما در این است که بتوانیم در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را برای شما فراهم کنیم.

شرکت Samsung
شرکت Samsung

 

تلفن:

(800) 726-7864

سایر مسیرهای برقرار تماس:

Samsung support

وب سایت:

Samsung official website

E-mail:

Samsung contact page

نشانی:

Samsung
105 Challenger Rd.
Ridgefield Park, NJ 07660-0511

سهام:

005930
SMSN
SMSD

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *