شرکت Shutterfly

شرکت Shutterfly

فهرست مطالب

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

 شرکت Shutterfly :

 

شرکت Shutterfly

 

شرکت Shutterfly را میتوان به عنوان یک شرکت تصویر برداری و عکاسی و همچنین به عنوان یک شرکت ارائه کننده تصاویر در دنیا معرفی کرد. شرکت شاتر فلای که در سال 1999 در Redwood City ایالت California آمریکا شروع به کار کرد و توسط هیلاری اشنایدر مدیریت میشود.

شرکت Shutterfly در سال 2006 به عنوان یک شرکت عمومی معرفی شد و در سال 2019 مجددا به عنوان شرکت خصوصی برگشت و بصورت خصوصی مدیریت مشیود.

 

شرکت Shutterfly

 

شرکت Shutterfly به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های عکاسی و چاپ عکی در آمریکا شناخته میشود و دارای شعبات بسیاری در سرتاسر آمریکاست ولی این شرکت تولید کننده پرینتر نیست.

شرکت Shutterfly در آمریکا با اشتن دستگاه ها و تجهیزات بسیار قوی در صنعت چاپ و همچنین داشتن چاپ خانه های مجهز و کارشناسان و تیف فنی کارآمد محبوبیت بسیاری را کسب کرده و با دارا بودن شعبات بسیار اقدام به تهیه عکی و چاپ آنها برای کاربران خود میکند.

 

شرکت Shutterfly

 

پشتیبانی:

(888) 225-7159

وب سایت:

Shutterfly official website

E-mail:

Shutterfly contact and support page

نشانی:

Shutterfly
2800 Bridge Parkway
Redwood City, CA 94065

سهم: این شرکت بضورت خصوصی مدیریت میشود

 

OldService Banner 01 1

 

مرکز خدمات سرویس کهن  OldService در ضمینه خدمات و پشتیبانی قطعات الکترونیک و ماشین های اداری در خدمت شما میباشد. فقط کافیست تا با کارشناس ما ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را بیان کنید. تمام تلاش ما در این است که بتوانیم در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را برای شما فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *