شرکت Tektronix

شرکت Tektronix

فهرست مطالب

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

شرکت Tektronix :

 

شرکت Tektronix

شرکت Tektronix  یکی از شرکت های تولید کننده تجهیزات الکترونیکی و کامپیوتری است که در سال 1946 در آمریکا شروع به فعالیت کرد. شرکت تکترونیکس بیشتر در خصوص تولید دستگاه های اندازه گیری و تست مانند اسیلوسکوپ ها، آنالیزورهای منطقی و ساخت تسترهای ویژه برای تلفن های همراه و تجهیرات ویدیوئی شناخته شده است.

 

شرکت Tektronix که با نام تجاری TEK  شناخته میشود در ابتدا یک شرکت مستقل بود ولی امروزه یکی از زیر مجموعه های شرکت Fortive است که یکی از شرکت های Danaher Corporation است.

این Tek در زمینه پرینتر ها و سیستم های چاپ اقدام خاصی را ندارد و میتوان عملا این شرکت را در این زمینه بیرون از بازار رقابت تصور کرد.

 

 

عمده فغالیت شرکت Tektronix ساخت تجهیزات بسیار دقیق برای بررسی مدار ها و سیستم های الکترونیکی مانند اسیلوسکوپ ها بوده و در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات ابزار دقیق برای ساخت و تعمییر بردهای بسیار دقیق مانند بردها تلفن همراه نیز بسیار فعالیت میکند.

 

تلفن:

(800) 833-9200

فکس:

(503) 682-2980

وب سایت:

Tektronix official website

E-mail:

Tektronix support

نشانی:

Tektronix, Inc.
14150 SW Karl Braun Drive
P.O. Box 500
Beaverton, OR 97077

 

OldService Banner 01 1

 

مرکز خدمات سرویس کهن  OldService در ضمینه خدمات و پشتیبانی قطعات الکترونیک و ماشین های اداری در خدمت شما میباشد. فقط کافیست تا با کارشناس ما ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را بیان کنید. تمام تلاش ما در این است که بتوانیم در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را برای شما فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *