شرکت Toshiba

شرکت Toshiba

فهرست مطالب

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

شرکت Toshiba :

 

شرکت Toshiba

 

شرکت Toshiba

 

شرکت Toshiba یکی از مطرح ترین شرکت ها در صنایع الکترونیک و کامپیوتر در جهان است. شرکت توشیبا که یک شرکت ژاپنی است در سال 1875 توسط تاناکا هیساشیگ تاسیس شد و در ابتدا با نام تاناکا سیزوشا نام داشت.

شرکت Toshiba یک شرکت خوشه ای ژاپنی است که در زمینه های طراحی وتولید تجهیزات ارتباطی، سامانه های برق، قطعات الکترونیکی، تجهیزات نیروگاهی، زیرساخت های شهری و صنعتی، لوازم خانگی، موتور های الکتریکی، تجهیزات پزشکیريال لوازم اداری و دفتری، تجهیزات جنگی، خودرو های ریلی، ابزار روشنایی، تجهیزات نور پردازی و همچنین ارائه خدمات لجستیک فعالیت دارد.

شرکت Toshiba در شکل کنونی در سال 1939 و با ادغام شرکت های تاناکا سیزوشا  و  توکیو دنکی پدید آمد و نام آن به توشیبا تغییر یافت.

 

 

از جمله تولیدات این شرکت میتوان به محصولات خانگی، کامپیوتر رومیزی، لپتاپ، تجهیزات پزشکی؛ تلفن همراه و خانگی، تجهیزات سخت افزاری کامپیوتر و تجهیزات اداری اشاره کرد.

 

شرکت Toshiba بطور رسمی به عنوان تولید کننده پرینتر وارد این عرصه نشده ولی به عنوان تولید کننده قطعات و تجهیزات پرینتر ها  شناخته میشود.

 

 

تلفن:

(800) 457-7777

تلویزیون و  پخش خانگی:

(800) 631-3811

تلفکس:

(800) 950-4373

وب سایت:

Toshiba official website

E-mail:

Toshiba contact and support page

نشانی:

Toshiba America Information Systems, Inc.
Digital Products Division
9740 Irvine Boulevard
Irvine, CA 92618-1697

سهام: عرضه شده در بورس توکیو

شرکت Toshiba

 

شرکت خدمات سرویس کهن OldService در ضمینه خدمات و پشتیبانی قطعات الکترونیک و ماشین های اداری در خدمت شما میباشد. فقط کافیست تا با کارشناس ما ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را بیان کنید. تمام تلاش ما در این است که بتوانیم در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را برای شما فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *