شرکت Xerox

شرکت Xerox

فهرست مطالب

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

شرکت Xerox :

 

شرکت Xerox

شرکت Xerox (زیراکس) را میتوان به عنوان غول صنعت چاپ و گپی در دنیا به حساب آورد. شرکت زیراکس که یک شرکت آمریکایی است در سال 1906 توسط جوزف سی.ویلسون راه اندازی شد.

شرکت Xerox در حال حاضر در زمینه تولید دستگاه های چاپ صنعتی، پرینتر های رنگی و سیاه و سفید، پرینتر ها چند منظوره، دستگاه های کپی عکس و چاپ دیجیتال فعال است.

شرکت زیراکس در ایران از سال 1349 و با نام “رنک زیراکس ایران” فعال بوده.

 

به جرات میتوان شرکت زیراکس را بزرگترین و قوی ترین شرکت درخصوص تولید و ساخت دستگاه های چاپ با کیفیت و قدرت کار بالا در جهان معرفی کرد ولی این اصل که محبوبیت این شرکت در تولید پرینتر های اداری و خانگی به اندازه محبوبیت آن در صنعت چاپ و کپی نیست را نیز باید بیان داشت.

شرکت Xerox همچنین به تولید دستگاه های اسکنر و فکس نیز اقدام میکند و در این رنج نیز میتوان شرکت زیراکس را در زمره شرکت های شناخته شد به حساب آورد.

 

شرکت Xerox

 

پشتیبانی:

(800) 821-2797

فروش:

(800) 275-9376

وب سایت:

Xerox official website

E-mail:

Xerox contact page

نشانی:

Xerox Corporation
Xerox Square
Rochester, NY 14644

شرکت Xerox
ساختمان مرکزی شرکت Xerox

 

شرکت خدمات سرویس کهن OldService در ضمینه خدمات و پشتیبانی قطعات الکترونیک و ماشین های اداری در خدمت شما میباشد. فقط کافیست تا با کارشناس ما ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را بیان کنید. تمام تلاش ما در این است که بتوانیم در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را برای شما فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *