مزایای تعمیر پرینتر در محل

مزایای-تعمیر-پرینتر-در-محل

فهرست مطالب

زمان مطالعه: 3 دقیقه

مزایای تعمیر پرینتر در محل

اگر از مزایای تعمیر پرینتر در محل آگاه شوید قطعا از جمله کاربرانی خواهید شد که خواهان آن خواهید بود. در این بخش به بررسی ویژگی های این سرویس می پردازیم.

تعمیر پرینتریا اسکنر در منزل یا محل کار مشتری خوب است یا نه ؟ این سوالی است که بسیاری از دارندگان پرینتر در زمان بازدید و تعمیر پرینتر با آن مواجه هستند .اغلب دراینترنت به دنبال یک سایت مورد اعتماد در زمینه انجام کارتعمیرات پرینتر می گردند و تلاش می کنند تا ضمن انتخاب یک سایت معتبر در حد ممکن به محدوده هزینه های احتمالی برای تعمیر پرینترشان هم برسند وبتوانند انتخابی داشته باشند که موجب رضایتمندیشان را فراهم کند.

مشاوره رایگان

این پروسه خیلی عالیه ، آما نکته اینجاست که وقتی تماس میگیرید و مشکل را مطرح می کنید و انتظار دارید یک کارشناس مجرب و فنی پاسخگوی سوالات شما باشه به این مورد برمی خورید که یک منشی پاسخگوی تلفن هست که اطلاعات فنی لازم را بصورت کلی داره و فقط تمام تلاشش را  می کنه تا شما را متقاعد کنه به مجموعه آنها اعتماد کنید و دستگاه را برای بررسی و تعمیرات به کارگاه انها بفرستید و  نهایت اینکه بدون اطلاع دقیق از نوع و میزان خرابی دستگاه ناچار هستید هزینه را پرداخت نمایید ، طبیعی است که در این شرایط رضایتمندی طیادی را احساس نکنید و گاهی هم از اعتماد خودتان پشیمان شوید .

صد البته که همه سایتهای تعمیراتی اینگونه نیستند و هنوز هستند کارشناسان و تعمیرکاران  مجرب و متعهد پرینتر  که تلاش می نمایند بخشی از اوقات ارزشمند خود را برای پاسخگویی به مشتریان تلفنی اختصاص داده و ابهامات فنی و مالی آنها را در حد ممکن برطرف نمایند  تا بتوانند با خیالی اسوده تصمیم بگیرند .

قطعات-با-کیفیت-و-قیمت-بسیار-مناسب

از طرفی با گسترش دانش و فراوانی مراکز آموزش تعمیرات فنی و بخصوص تعمیرات ماشینهای اداری ظرف چند سال اخیر تعداد زیادی تعمیرکار سیار با آگهی گذاشتن در سایتهایی مانند دیوار و شیپور و …. انتخاب های جدیدی را برای شما فراهم می نمایند تا بتوانید بیشتر خدمات فنی را برای تعمیرات و سرویس دستگاه پرینتر و اسکنر خود در محل و منزل یا کارگاه خودتان از آنها دریافت نمایید .قطعا این نوع خدمات شامل همه خدمات تعمیراتی نخواهد شد ولی بسیاری از رده های تعمیرات فنی را پاشخگو می باشند و این یک ویژگی خوب است که برای شما مزایای زیادی را به همراه خواهد داشت در این نوشته تلاش شده تا یصورت خیلی مختصر این مزایا شناسایی و معرفی بشه و امید واریم که مفید باشند .

نکته مهم این است که این روش تعمیر در محل هم علی رغم مزایای خوب خود معایبی را هم دارد که بصورت مختصر در انتها  این پست بیان میگردد .

 

مزایای تعمیر پرینتر در محل

صرفه جویی در وقت

مدیریت و صرفه جویی در هزینه

پیشگیری از آسیب دیدگی های احتمالی پرینتر و اسکنر، در زمان جا به جایی

انتخاب محل تعمیر توسط  مشتری

تعیین وقت انجام تعمیرات توسط مشتری

نظارت دقیق بر نحوه کار و اطلاع کلی از بخشهای داخلی دستگاه

اطلاع کلی از نوع آسیب و خرابی دستگاه توسط مشتری

توضیح در مورد بسیاری از سوالات مشتری توسط تعمیر کار در حین تعمیرات

اطلاع از روش های بهینه  استفاده و نگهداری بهتر دستگاه

اختصاص تمام وقت تعمیر کار فقط برای تعمیر دستگاه مشتری

بسیاری از تعمیر کاران سیار قطعات کوچک مصرفی و مورد نیاز را به همراه دارند

تعمیر پرینتر

 

معایب تعمیر در محل عبارتند از

تصدیق می فرمایید انجام همه تعمیرات در محل مقدور نمی باشد و برخی از تعمیرات نیاز دارند تا قطعات و برد ها توسط دستگاههای تست مورد بررسی قرار گیرند و این شرایط فقط در کارگاه مجهز میسر است

برخی از تعمیر کاران سیار فقط تعویض کار و فروشنده قطعات می باشند و شناسایی این نوع از تعمیر کاران چندان آسان نخواهد بود

تعمیر کاران سیار که بصورت فردی کار می کنند نمی توانند ضمانت معتبری را برای تعمیرات انجام شده عهده دار شوند  بگونه ای که خیال مشتری آسوده باشد

در شرایط فعلی اقتصادی برخی از تعمیر کاران از قطعات نامرغوب استفاده می کنند و مشتری را در عمل انجام شده قرار می دهند و تنوع انتخاب کمتری برای مشتری باقی است تا بتواند از بین جند نوق قطعات یک نوع را انتخاب نماید

سخن پایانی

با توجه به توضیحات داده شده لازم است در انتخاب یک روش مناسب برای تعمیر دستگاه خود ابتدا اطلاعات لازم را از طریق مشاوره تلفنی احذ و بین ارسال دستگاه به کارگاههای معتبربرای تعمیر و یا استفاده از تعمیر کاران سیار که فقط با یک اگهی رایگان و شمار تلفن نه چندان معتبر خود را معرفی می نمایند انتخاب مناسبی داشته باشید بگونه ای که برای تعمیراتی که برای شما انجام میگردد از کارشناس فنی مجرب و قطعات با کیفیت و ضمانت واقعی استفاده گردد انتخاب شایسته ای داشته باشید.

 

ضمنا در صورت تمایل پیشنهاد می نماید  این پستها را هم برای اطلاعات بیشتر مطالعه بفرمایید

 

مزایای تعمیر پرینتر در محل

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *