5 نشانه برای زمان تعویض پرینتر

 5 نشانه برای زمان تعویض پرینتر

فهرست مطالب

زمان مطالعه: 3 دقیقه

 5 نشانه برای زمان تعویض پرینتر

 

هیچ چیز برای همیشه ماندگار نیست، حتی چاپگر اداری قابل اعتماد شما ! متوسط ​​طول عمر چاپگرهای مشاغل کوچک حداکثر بین 3 تا 5  سال است. با این حال، جای تعجب نیست که بسیاری از صاحبان مشاغل از رها کردن چاپگر پس از چنین دوره به ظاهر کوتاهی نگران هستند. زیرا بیشتر هزینه یکباره خرید پرینتر جایگزین  را می بینند و به مشکلات ثانویه و بعضا پنهان که وقت و هزینه بسیاری را به شما تجمیل می نمایند ندارند

 

در این نوشته تلاش نموده ایم تا مواردی را برای شما عنوان کنیم که نشان می دهند چاپگری که استفاده می کنید اگر در این شرایط و وضعیت قرار دارد در عملآخرین  نفس خود را دارد  می کشد و نیاز به تعویض دارد  !

 

 

اول – نیازهای چاپ شما افزایش یافته است

 

هنگامی که شرکت ها رشد می کنند، نیازهای چاپ آنها نیز افزایش می یابد. اگر چاپگری که قبلاً ایده‌آل بود، ناگهان شروع به کاهش کارایی شما کرد و هزینه بیشتری برای شما ایجاد کرد، این یکی از واضح‌ترین نشانه‌هایی است که زمان تعویض چاپگرتان فرا رسیده است.

 

چاپگرها در واقع بخش مهمی از اداره یک شرکت موفق امروزه هستند. به علاوه، هزینه های چاپ از ضروری ترین هزینه های تجاری محسوب می شود. بنابراین، مطمئن شوید که یک چاپگر کارآمد و با کیفیت بالا دارید که نیازهای چاپ شما را  به بهترین شکل برآورده می کند

 

دوم – چاپگر قدیمی شما نیاز به تعمیرات پرهزینه دارد

 

یک چاپگر قدیمی نه تنها سرعت کار را کاهش می دهد، بلکه جوهریا تونر زیادی را نیز هدر می دهد. هزینه کارتریج های جوهر چاپگر با افزایش سن چاپگر افزایش می یابد.همچنین تونر پرینتر های لیزری هم وضعیتی تقریبا مشابه دارند ،  میانگین طول عمر یک چاپگربستگی به میزان ساعت کار وشرایط استفاده از آن همینطور انجام سرویس های دوره ای بموقع و انجام تعمیرات موردی یا استفاده از جوهر و تونر استاندارد دارد و حدود  دو تا سه سال استو پرینترهای لیزری در شرایط مناسب در کشور می توانند تا 5 سال هم نیازها را براورده نمایند البته اگر مشمول شرایط مندرج در این مقاله نباشند .

بهر حال اگر فکر می کنید چاپگرها تا زمانی که دیگر قابل تعمیر نباشند قابل استفاده هستند، در اشتباهید. هزینه های بالای یک چاپگر قدیمی بیشتر از قیمت چاپگر جدید است. لازم به توضیح است که در نوشته های قبلی بویژه      پنج روش برای رفع مشکلات پیکربندی پرینتر شما    و   راهنمای جامع تعمیر پرینتر   تلاش نموده ایم در راستای سرویس و تعمیر پرینتر مطالب مفیدی را برای اطلاع دوستان منتشر نماییم که پیشنهاد می شود در صورت امکان از آنها نیز مطلع شوید.

 

سوم – فناوری چاپی که دیگر مفید یا قدیمی نیست

 

همانطور که قبلا ذکر شد، فن آوری های چاپ منسوخ اغلب منجر به افزایش هزینه های چاپ برای کسب و کار شما می شود. با این حال، حتی اگر چاپگر قدیمی شما کار خود را به خوبی انجام می دهد، محل کار شما همچنان می تواند در مقایسه با رقبای شما در سطح ناکارآمدی کار کند!

 

به عنوان مثال، بسیاری از جدیدترین چاپگرهای موجود در بازار دارای اتصال بی سیم WIFI  و چاپ از دستگاه های تلفن همراه هستند.

اگر رقیب شما از یک چاپگر بی سیم کاملاً جدید استفاده می کند، در حالی که کارکنان شما نمی توانند یک فایل مهم را چاپ کنند زیرا روی تلفن همراه آنها قرار دارد. بنابراین، آنها باید ابتدا آن را برای خود ایمیل کنند و سپس قبل از چاپ آن را در رایانه شخصی خود دانلود کنند، کاملاً مشخص است که چه کسی از زمان به طور مؤثرتری استفاده می کند!

 

چهارم – نتایج ضعیفی می گیرید

 

اگر دائماً  اعصاب شما از وضعیت پرینتر و مشکلات آن بهم می ریزد  خود به دلیل آنچه هنگام تلاش برای چاپ یک فایل ساده ایجاد می کند، می تواند زمان ایده آلی برای تعویض آن با  یک چاپگر به روز باشد.

هر گجت الکترونیکی دارای نقص‌های داخلی یا خارجی است که باعث می‌شود هر از چند گاهی کند یا ضعیف عمل کند. با این حال، اگر این یک چالش روزمره در خانه یا محل کار شما است، باید از شر چاپگر قدیمی خود خلاص شوید و یک چاپگر جدید تهیه کنید.

 

پنجم – نمی توان آن را ارتقا داد

 

چاپگر نیز باید همراه با سازمان شما رشد کند. اسکن خارجی، برنامه‌های گوشی هوشمند که به مشتریان، مهمانان و کارکنان اجازه می‌دهد حتی بدون اتصال سیمی چاپ کنند، حفظ حریم خصوصی ساخته‌شده و ارتقای خودکار، همه از عملکردهای ضروری امروزی هستند. اگر چاپگر شما چنین ویژگی‌هایی ندارد،  باز هم زمان مدارا با ان بسر امده و بهتر است به فکر تعویض آن باشید

 

سخن پایانی

اگر هنوز با قطعیت به این نتیجه نرسیده اید که پرینتر شما نیاز به تعویض دارد یا هنوز می تواند کارایی لازم را برای  خانه –مجموعه و یا شرکت  شما داشته باشد، جای نگرانی نیست چون کارشناسان مجرب کهن سرویس آماده می باشند تا با هماهنگی شما در اسرع وقت در محل شما حاضر شده و پس از بررسی لازم در اتخاذ تصمیم مناسب برای نگهداری ویا تعویض پرینتر به شما کمک نمایند

کافی است

مشاوره و کارشناسی ۰۹۳۷۰۹۵۹۵۰۰

تماس بگیرید و به این نگرانی پایان بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *