خطا E 18 – MIO Not Ready

خطا E 18 MIO Not Ready

فهرست مطالب

زمان مطالعه: 2 دقیقه

خطا E 18 – MIO Not Ready :

 

خطا E 18 که با عنوان MIO Not Ready نمایش داده میشود به معنی عدم آماده بودن یا غیر فعال بودن درگاه شبکه در پرینتر می باشد.

 

 

خطا E 18 - MIO Not Ready

فرض کنید زمانی را که پرینتر باید در یک شبکه با کامپیوتر ها و دیگر تجهیزات شبکه ارتباط برقرار کند ولی اتصال آن برقرار نیست یا دچار مشکل شده است و این عدم ارتباط صحیح پرینتر در شبکه باعث بروز و نمایش خطا MIO Not Ready در پرینتر میشود.

 

در زمان بروز خطا MIO Not Ready باید کارت شبکه پرینتر و کابل ارتباط پرینتر را بررسی کنید. در ابتدا کابل شبکه را از پرینتر جدا کرده و پس از چند لحظه مجدا کابل شبکه را به پرینتر متصل کنید و از جا رفتن درست و کامل کابل مطمئن شوید.

 

 

در صورت امکان کابل شبکه را تعوض کرده و همچنین میتوانید اتصال سر دیگر کابل را در سوئیچ شبکه جابجا کرده و با پورت های دیگر سوئیچ بررسی کنید. ترجیحا از پورت های سالم که در حال حاضر دیگر تجهیزات کار میکنند استفاده کنید تا بتوانید از صحت پورت شبکه سوئیج اطمنیان حاصل کنید.

 

 

در صورت ادامه داشتن خطا میتوانید کارت شبکه پرینتر ( MIO Card ) را با کارت شبکه پرینتر دیگری که از سلامت آن اطمینان دارید جابجا کنید یا در صورت امکان کارت شبکه را بصورت کامل تعویض کنید.

 

در صورت مشاهده خطا MIO Not Ready بعد از تعویض کارت شبکه و بررسی کابل شبکه پرینتر، لازم است تا از یک متخصص شبکه و پرینتر بخواهید که بررسی بیشتری را در خصوص این خطا انجام دهند. ممکن است بروز خطا از برد اصلی یا عدم سازگاری برد شبکه یا پرینتر باشد یا عدم اتصال درست آن. برای بررسی دقیق تر و مشخص شدن خطا باید پرینتر باز شده و تمام اتصالات آن چک شود.

 

برای بررسی بیشتر و مطالعه بیشتر در این خصوص میتوانید به صفحه ارتباط با ما مراجعه کرده و مشکل خود را با کارشناسان خدمات سرویس کهن مطرح کنید.

مرکز خدمات کهن

باتوجه به حضور کارشناسان و متخصصین فنی کارآزموده در مجموعه افتخار داریم تا یکی از با کیفیت ترین سرویس ها و خدمات در زمینه تعمیر و سرویس پرینتر، اسکنر و ماشینهای اداری برندهای HP – CANON– EPSON – BROTHER– SAMSUNG و… را به مشتریان محترم ارایه نماییم .

 

مرکز خدمات سرویس کهن  OldService در ضمینه خدمات و پشتیبانی قطعات الکترونیک و ماشین های اداری در خدمت شما میباشد. فقط کافیست تا با کارشناس ما ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را بیان کنید. تمام تلاش ما در این است که بتوانیم در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را برای شما فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *